» Poradna » Web a internet

Wordpress plugin

Hledám plugin na wordpress, který by zvládl nastavit maximální počet řádků v jednom příspěvku a aby na stejném místě každého konce příspěvku šli umístit dva obrázky (undetected, download). Prostě abych mohl definovat kde se v tom příspěvku mají nacházet, aby se to u každého příspěvku neházelo na jiné umístění v závislosti na délce textu příspěvku.Například jak je to zde: http://bit.ly/X1VQ5R Text příspěvku je max na 4 řádky a pod náhledovým obrázkem jsou tlačítka UNDETECTED a DOWNLOAD. U každého příspěvku je to stejně. Předem děkuji za jakoukoli odpověď.

Odpovědi na otázku

Stačí když ten plugin zvládne nastavit maximální počet řádků v jednom příspěvku.