» Poradna » Web a internet

Wordpress, pád po deaktivaci plugin WP download manager (součást WP smart editor

Ahoj všem,moc prosím o pomoc. Po dlouhé době mě požádala známá o vyhotovení web stránek, kde jsem po aplikaci z Artisteer nahrál šablonu do Wordpress RS a vše klapapalo. Protože se mi ale nelíbila editace textu v editoru pro text ve sloupcích (layout), nahrál jsem WP smart editor plugin pro vkládání "Columns" jehož součástí byl i jakýsi WP download manager plugin, který jsem si myslel, že mohu deaktivovat, a pak spadlo přihlášení WP, stránky, prostě vše...viz hláška na: http://www.kmhrubesov.cz/A teď nwm jak to nahodit zpět. Napadá mě jen jedna cesta (asi). A to na mém soukr hostingu jsem šablonu instaloval taky. Tak přihrát WP smart, juknout přes FTP, kam se to nahrálo a pak přes FTP celou strukturu nahrát na ten origo web.Bo někdo nějaký nápad?Nechce se mi nahrávat nově WordPress , pak šablonu a zbytek... Moc děkuji.

Odpovědi na otázku

Už vyřešeno...Odstranil jsem pluginy z adresáře přes ftp a fachá to, ufff