» Poradna » Web a internet

Wordpress - šablona bez omezení

Ahoj,omluvám se za dotaz, ale nedaří se mi dohledat šablonu, která by umožňovala vicero nastavení. Zatím jsem odzkousel 5 a vzdy mela nějaké omezení - nesel menit text,barva pozadí u jiné zase nejde vlozit logo. To opravdu není nějáká základní sablona, která je bezplatná a umožňuje základní nastavení menu ?Je to muj první redakční systém, tak se seznamuji, ale sablony jsou pro mě zklamáním . Budu rád za kazdou radu, stací mi horizontální menu s mozností menit styl písma, pozadí a vlozit logo. Samozřejmě bocní panel pro nové příspěvky archív, atd.Dík.

Odpovědi na otázku

No je to snadné. Stačí si zaplatit. Také nepracujete zadarmo, že ano?

Budete se divit pane Procházko, ale existují ještě lidé, kteří mimo hlavní povolání dělají i pro potěšení . Znám spoustu softwaru zdarma a neřek bych ze by měl nějaké omezení. Velice rád finančně přispěji, za někdy i kvalitnější zpracování než komerční řešení. Jak jsem psal v úvod, s Wordpressem se teprve seznamuji, proto ta otázka zda není nejaká základní šablona bez omezení. Z vaší "vztřícné" odpovědi jsem pochopil že nic takového neexistuje a je potřeba si připlatit. Poradí někdo ověřenou šablonu nejlepe v češtině, případně jak odfiltrovat přeložené šablony ?

Jaké šablony jste zkoušel? K nejnovějšímu Wordpressu 5.3.x je šablona Twenty-Twenty (2020), která umožňuje měnit logo, pozadí, barvy, menu ... Ze šablony si udělejte klon (child theme), založený na původní šabloně a v klonované šabloně si můžete měnit potřebné.https://wordpress.org/support/article/twenty-tw...