» Poradna » Programy

Word

Ahoj,dostanu word soubor. Podívám se do něho a má 19 řádku, uložím ho, otevřu ho znovu a soubor už má 20 řádku...Může to být tím, že mám warez verzi?

Odpovědi na otázku

Že to na nás hráš?Oznám, čo tvorí ten "přibudlý" 20 riadok, aké znaky, aké dáta si objavil po zatvorení MS Word v onej zakázanej, dvadsiatej komnate. Warez-newaréz, ak máš dôkladne (forenzne) vyčistený disk od škodnej, je to absolútne jedno kde si schrastil MS Office.