» Poradna » Programy

Word

Dobry den chcel by som sa spytat ci nieje neico co by mi zajistilo ze mi dokument pisany vo worde2007 pojde vo worde2003...alebo to musi ist ? alebo ako to je ? Dakujem

Odpovědi na otázku

Ulož ho jako *.doc a ne *.xdoc

Cize potom to v pohode pojde len chyba je v tom ze 3007 uklada pod inou koncovkou ?

a nebo si od MS stahnout nadstavbu do 2003, ktera toto otevirani umozni.

MM

jiná koncovka=jiný formát

jj koncovka .doc cize ulozit v rezime kompatibility pre word 97-2003 pri ukladani daneho suboru

Dakujem vsetkym...viem ze ot bola banalnost ale pre mna vela...vdaka

pokial máš legálnu verziu 2003,stiahni si zdarma doplnok office 2007 compactibility pack a budeš môcť otvárať,čítať upravovať dokumenty verzie 2007 vo verzii 2003