» Poradna » Programy

Word více dokumentů

Zdravím, poradil by mi někdo, jak z jednoho wordu, kde je tabulka a různé texty.Tak z tohoto jednoho dokumentu vytáhnout určité části textu do více dokumentů. Potřeboval bych poradit, jak je propojit, aby když se původní dokument přepíše, tak se provedou změny i v ostatních. Díky

Odpovědi na otázku

Nikdo nič?

Předělej to z WORDu do EXELu, pak to bude hračka.

Dělá se to naopak. Jednotlivé dokumenty se pospojují do jednoho výsledného a v něm pak vidíš aktuální obsah po změně v těch jednotlivých

Na to jsem se ptal už dávno tomu když se objevil word na české zastoupení proč nemá word listy jako excel, neodpověděli mi. Asi to nemá žádný podobný program, nevím.. To by přece nebyl problém. Lze odkazovat na části dokumentu.

Dokument we Wordu můžeš rozdělit do sekcí a každá sekce je samostatná, třeba lze změnit orientaci stránky, velikost stránky, styly, číslování stránek, ...

Zkusil bych zdrojový dokument rozdělit na sekce a s těmi pak pracoval v makru na rozesílání do jiných dokumentů.