» Poradna » Ostatní

Word text...

dobrý večer, mám mít napsaný text ve wordu ale tak aby to bylo pod sebou ani o kousek dál písmem courire new nevíte jak zarovnat text? děkuji moc za radu

Odpovědi na otázku

menu DOMU / pak Odstavec / a pak ta malá šipka vpravo dole v sekci odstavec a pak změníš řádkování na 1.0 nebo 0.95

Skutečně rafinovaný dotaz. "Aby to bylo pod sebou" se dá docílit nejméně třemi způsoby- tabulátory- nastavením odsazení levého okraje (a s tím související styl)- umístěním textu do tabulky Co zamýšlíte s tím CourierNew? To je neproporcionální font, kde každé písmeno má stejnou šířku používá se spíše pro matematickou sazbu a programovací jazyky - na rozdíl od běžnějších proporcionálních fontů (např. Arial).A co "zarovnat text"? Jak? Doleva - doprava - do bloku ...