» Poradna » Programy

Word-proč je v záhlaví červený pruh a jak ho odstranit?

Dobrý den, opět po nějaké době se mi objevil u všech dokumentů ve Wordu i u prázdného dokumentu Wordu, když ho otevřu, červený pruh v záhlaví Průvodce aktivací produktu Microsoft Office .. aktivace produktu se nezdařila, tato kopie MIcrosoft office není aktivovaná. Pracovat se s tím dá, bez problémů to jde si napsat, co potřebuju, ale s červeným pruhem se mi nechce nic v příloze odesílat, už jsem s tím jednou byla v obchodě před lety, něco tam nastavili a teď se to zas objevilo... jak bych si mohla ten pruh sama odstranit a zrušit, kde co nastavit? Prosím, co nejjednodušší rady, nemám v dosahu odborníka, který by mi s tím mohl pomoci... Děkuji.

Odpovědi na otázku

Licenci máš koupenou?

Sama sis odpověděla: kopie Office není aktivovaná, takže ji musíš aktivovat. Nejjednodušší rada se může lišit podle verze Office, obecně musíš zadat platný 25místný klíč.