» Poradna » Programy

WORD nejde ukládat text

Zdravím a prosím o pomoc. Přestalo mi fungovat ukládání textu ve wordu. Po uložení se word otevře, ale bez uloženého textu. Poraďte prosím co s tím.Zkoušel jsem ukládat v excelu a tam není problém Díky Honza

Odpovědi na otázku

Takže otevíráš Word, nebo soubor? Word se normálně otevírá bez textu.

Otevřu normálněWORD vložím normálně text (apíšu nebo zkopíruji) a uložím. Když druhý den chci otevřít uložený text je prázdný bez ,textu, lépe řečeno není vidět. H

"druhý den chci otevřít uložený text"No hlavne musis otevrit ulozeny SOUBOR.

Lebo to robíš ako taký Tatár.Ak "otvoríš" Word - otváraš aplikáciu. Tá je prázdna (resp. má prázdnu stránku). Ak napíšeš, uložíš - ukladáš súbor vytvorený vo Worde (*.doc*, *.docx).Ak znova otvoríš Word - opäť otvoríš LEN aplikáciu a ak chceš načítať súbor, musíš v Menu vybrať voľbu Otvoriť a vyhľadáš si ten tvoj "prázdny" dokument - a dám krk na to, že už bude mať aj písmenká.Alebo stačí na *.doc, *.docx dvojklik a otvorí sa súbor rovno v aplikácii (tá sa samozrejme musí načítať a hneď načíta i ten tvoj súbor).

Dvojklik na .doc / .docx soubor otevre ten soubor ve Wordu.Dvojklik na Word otevre prazdny Word.(A nikdy tomu nebylo jinak.)Jste si jist, ze delate to, co vede k vysledku, ktery zamyslite?

Ak zvolíte "Uložiť ako" a zvolíte pdf, uloží sa Vám to?

Se obávám, že děláš nějakou základní chybu v ovládání počítače, přesněji ve způsobu ukládání a otevírání souborů. Jenže pokud ti nevidíme pod ruce, jak přesně to děláš, nelze říct co, jen to, že to zaručeně děláš blbě.