» Poradna » Programy

Word: Jak vytisknout pouze výběr textového pole? Nefunguje

Dobrý den, mám dotaz na Word (2013+). U starších verzí bylo možné vybrat textové pole a pak dát tisk výběru. Při výběru textového pole se mi toto v nové verzi Office nepodařilo - možnost "vytisknout výběr" zůstává zašednutá. Děkuji

Odpovědi na otázku

Neviem, čo tam patleš, ale nemáš náhodou nastavenú zmenu poradia, "do zadu, za text".Daj sem screen z okna MS Word s konkrétnym kontextovým menu, nech vidíme, ako to vypadá v obraze. Ideálne stručné video zosnímené z monitora s tvojim postupom počnúc okopčenia objektu až po jeho tlač.

Tak hale ty jeden zbytečně bohatej zmrde ty ubohej curáku ty sádelnatá bečko nauč se hledat na internetu a nedavej sem nějaky debilní dotazy