» Poradna » Programy

Word-Brožúra

Dobrý večer,máme problém z vytlačením brožúri...Tlačí to blbo...Potrebujeme aby začiatok bol v predu a aby koniec bol v zadu na jednom papieri..A tie dalšie 2 listy vnútri..Dúfam že ma chápete..Lenže tlačiareň to vytlačí inak..Prvá strana je dobre len Koniec dá dovnútra a je to uplne blbo..http://leteckaposta.cz/734027370 Posielam odkaz na ten projekt...Sestra to potrebuje do pondelka..Vďaka :)

Odpovědi na otázku

Hádam som to dobre pochopil. Ja by som vytlačil prvú stranu potom otočil papier (pozor na orientáciu papiera) a naň vytlačil druhú stránku. No a potom dať vytlačiť stránku 3 a 4. Hádam pomôže.

Keď to dám tak tlačiť tak to vytlačí dole hlavou..

Preto som písal pozor na orientáciu papiera. Mal by ísť do tlačiarne tou istou kratšou stranou ako pri prvej strane samozrejme obrátený pozdĺžne.

Toto je ale v prípade ak to tlačíte na A4-ku. Ale ale potom zas nechápem tie dva vo vnútri. Asi by bolo lepšie napísať aj formát papiera.

"...aby začiatok bol v predu a aby koniec bol v zadu na jednom papieri."Chápem to ako dve stránky na A4 vodorovne. Predná strana by mala byť napravo, vlavo dočasne čistá. Otočiť a tlačiť vľavo druhú a vpravo predposlednú. Znovu otočiť a na dočasne čistú dotlačiť poslednú stranu. Orientáciu si kontroluj na inom, očíslovanom papieri

mno, naposled, když jsem něco takového řešil, jsem si to vyrobil v LibreOffice Draw a ty stránky si poskládal za sebe ručně - nebylo toho moc, tak to šlo

Brožuru ve Wordu?? Matematické tabulky a grafy nebo prezentace také děláte ve Wordu?? Na brožuru použijte Publisher!