» Poradna » Programy

Word 2007-text uprostřed stránky

dobrý den,
nevíte nekdo, jak se ve wordu 2007 dava text doprostred stranky. nemyslim tim zarovnat na stred. ale myslim tim umistit text presne do poloviny papiru. dekuji

Odpovědi na otázku

Jednoduše: Na kartě Rozložení stránky vyber možnost Vzhled stránky, tím spustíš dialogové okno. Tam jdi na kartu Rozložení. Tam je oddíl Stránka a zde položka Svislé zarovnání. Zde vyber Uprostřed. A je to. Nevím, jestli se musí označit text nebo ne; já jsem ho označil.

díky moc zdenku

Asi jsem slepá, ale nemůžu to najít