» Poradna » Programy

Word 2000: zobrazení celé nabídky v panelech nástrojů

Jak mám nastavit to, aby se mi ve Wordu 2000 zobrazovala celá nabídka po kliknutí na panel nástrojů. Např. při kliknutí na "Nástroje" se mi zobrazí pouze několik funkcí - pravopis, obálky a štítky... a zbytek je schován v dalším podmenu. Aby se mi zobrazila celá nabídka musím kliknout na ty pitomý šipky. Jak mám udělat to, aby se mi zobrazovala celá nabídka funkcí rovnou? Dík

Odpovědi na otázku

Otevřít Word, menu Nástroje/ Vlastní/ Možnosti/ Vždy zobrazovat úplné nabídky. Stačito trochu hledat.