» Poradna » Programy

Word - zarovnání textu

Dobrý den,možná je to hloupý dotaz, ale po hledání po všech možných stránkách stále nevím jak mám nadpis, který je na první samostatné stránce zarovnat přímo do samotného středu stránky. Napadlo mě použít textové pole, ale to mi přijde trochu kostrbaté, dávat nadpis do textového pole. Budu rád za každou radu, děkuji.Tomáš

Odpovědi na otázku

Dobrý den,na kartě Rozložení klikněte na "rožek"v části Vzhled stránky. Pak list "Rozložení" --> Stránka--> Svislé zarovnání Přeji hezký denViktor

Děkuji!

Prečo to robiť jednoducho, keď to ide zložito? Proste si daný text označ a daj tlačítko "centrovať" alebo "zarovnať na stred". To nájdeš na karte Domov v oblasti, kde je aj nastavenie písma, atď.