» Poradna » Programy

Word - vložení pole s počtem stran

Je možné ve wordu vložit pole, ve kterém by se zobrazoval počet stran?

Odpovědi na otázku

Třeba takhle? office.microsoft.com ...

2013 - Vložení - Rychlé části - pole... - informace o dokumentu - NumPages

dříve bylo možno do záhlaví uvést automaticky generovaný údaj strana lomeno celkový počet stran souboru,už to nejdeprosím o návod jak k tomu dojít mé přání nikoli ve formě výpomoci u Windows, ksy jsou návody ne pro běžné uživatele ale divoký možná překladem vzniklý paskvil nápovědy toto je fakt který Vám potvrdí celé mé okolíděkujičunderlík

Nevím, jestli je to ještě aktuální.Word 2019Vložení - Rychlé části - Pole - NumPages