» Poradna » Programy

Word - revizní režim - jak vypnout zobrazení formátování

Dobrý den, často pracuji s dokumenty v revizním režimu. Po stránách se mi vedle komentářů zobrazují informace o změnách ve formátování. Zobrazení komentářů je pro mě důležité, ale info o formátování mě obtěžuje.Chápu, že zobrazení formátování mohu vypnout přes Revize=>skupina Sledování změn=>Zobrazit revize=> tlačítko Formátování. Když ale dokument uložím a znovu otevřu, tak formátování vidím znovu a musím celý postup opakovat, což mě hrozně otravuje. Dá se Word nastavit tak, aby informace o formátování byly defaultně vypnuty, a to globálně pro všechny dokumenty (s tím, že v případě potřeby bych si tyto informace pro jednotlivý dokument zapnul? Pokud ano, jak na to?

Odpovědi na otázku

Zkusil bych to nastavit přímo v šabloně dotx/dotm. Vypnuté to bude samozřejmě jen v následně vytvořených souborech.

Síce moc MS Word nerozumiem, ale v Centre dôveryhodnosti povoľ všetko; Makrá, VBA, ActiveX, Chránené zobrazenie - zaklikni všetky fajky, Blokovanie súborov - otvoriť. Návrat je možný, za pokus to stojí.

Taky jsem to řešila - po otevření souboru chci vidět revize tak, jak byly zobrazeny při jeho posledním uložení (např. tedy pouze komentáře anebo "Žádné revize" apod.) Word má tendenci při otevření souboru vždy zobrazit všechny revize díky tomuto nastavení:Soubor – Možnosti Wordu – Centrum zabezpečení – Nastavení zabezpečení – Možnosti ochrany osobních údajů – Zobrazit skryté revize při otevírání nebo ukládání ... stačí to vypnout(popsáno je to zde: https://support.microsoft.com/en-us/help/831771)

Super, Helenko, funguje bez chyby. Díky moc! Už mě to také pěkně štvalo.

jste skvělá, děkuji

Dobrý den, děkuji Vám, moc jste mně pomohla. S pozdravem Jindřich Bauer.

Moc děkuji za radu - funguje to!!!!!

Mockrát děkuji! Zachránila jste mi nervy