» Poradna » Ostatní

Word - problém s textem

Po napsání několika stránek dokumentu ve Wordu potřebuji na začátek textu dokumentu (tedy na první stránku dokumentu) přidat např. dvě stránky nového zkopírovaného textu. Zkopírovaný text se sice správně načte, ale celý dokument změní výšku stránek textu. To znamená, že se délka každé stránky zmenší cca o třetinu. Jak to opravit a získat původní délku stránky?

Odpovědi na otázku

Pokud to ještě nemáš moc "nančančaný", tak bych všechen obsah omarkoval a "shodil" formátování na normální (neexistující). Zřejmě jsi s importem dopravil dopravil i další typ formátu, který se s původním moc nemiluje.