» Poradna » Programy

Word - nespusti se - PORADTEEE

Nazdar vsem ,potreboval bych poradit protoze sem uz uplne bezmocnej. nejde mi spustit word. mam windows xp home, a office 2003, vse slo ale najednou mi nejde spustit.ostatni programy jako excel jdou normanle ale word ne.ukaze se jenom spousteci okno ale nespusti se.kdyz ukoncim proces a zkusim to spustit znovu tak se me to zepta jestli chci word spustit v nouzovem rezimu ze tam byly predtim komplikace.kdyz dam ze chci tak se word spsuti a muzu otevrit i nove okno ale neotevre mi to nejaky muj dokument kde uz mam neco napsaneho. vyzkousel sem opravu office, celkovou odinstalaci a to 2x a proste to nejde. uz nevim co stim a proto budu rad kdyz mi ekdo poradite dik moc

Odpovědi na otázku

a je problém s otvíráním konkrétního dokumentu, nebo je to globální? nový dokument vytvoříš, uložíš, otevřeš?

neotevre jakykoliv dokument a neotevre se i jen kdyz ho spustim! novy dokument otevru jen v nouzovem rezimu wordu.

Nepomohlo by "Rozpoznat a opravit"?

touz sem take zkousel a nejde to,nevim co stim

nebude to nieco s poskodenou sablonou? (tusim normal.dot)

to by se ale reinstalaci officu opravilo ne?

Jednoznačně kontaktovat support,takové prachy to stálo a nefunguje to.

Neotevřené počítačové dokumenty