» Poradna » Programy

Wondershare PDF Editor

Zdravím
objevil jsem vynikající program na úpravu PDF, bohužel mi ale nejde spustit Poradíte mi s tim prosím někdo co s tím, aby to šlo? Občas si nějaké PDF soubory upravuju. Doposud jsem si to upravoval Nitro Pro 7, ale pak jsem objevil tohle a zdálo se mi to lepší.
Děkuju.

Nitro Pro 7: www.nitropdf.com ...
Wondershare: www.wondershare.com ...
Problém: files.nemovitosti-iva.webnode.cz ...

Odpovědi na otázku

A, když dáš pokračovat? Jinak takový soft, bych v OS nechtěl. Je to divný.

Když dám pokračovat tak se program vypne

Jak víš, že ten program je vynikající, když ti nejde spustit?
Na tom obrázku máš napsaný důvod problému - písmo Segoe UI nepodporuje styl regular.
Pošli to chybové hlášení autorům toho programu.

Co s tím můžeš udělat ty? Změnit písmo v rozhraní windows ze standardního Segoe UI třeba na Tahoma

Možná je vynikající právě proto, že nejde spustit ...

Myslím že je dobrý podle toho že ho pořád každý chválí kdo ho používá. Tohle už jsem autorům programu posílal ale nikdo mi nebyl schopný pomoct. Kde se mění ta písma ?

Na systémové písmo pod W, bych byl hodně "vopatrnej".

Používam jednoduchý a kvalitný - Infix PDF Editor

http://www.iceni.com/...

zkusím ho