Wndows 95

cafte: potrebujem poradit . Mam doma notebook z neviem akeho roku p.n.l a potrebujem zohnat do neho windows 95 ( ten predtým tam tusim bol . Má len disketovu mechaniku , takze by som potreboval poradit ako na to .-diik

Odpovědi na otázku

a este -nemam ani ten windows na diskete a ani neviem ako sa to da urobit

na jednu disketu nijak, pretoze instalacka win95 na disketach ich mala nejak okolo 40. vybar z neho disk, nakopiruj tam v inom pc cez nejaku redukciu instalacne subory a nainstaluj to tak. pre spustenie instalacie ti staci nabootovat so spustacej diskety, aby si sa dostal do DOSu, a stade spustis instalator z disku.

Ale inak by som ten book uz dal do smeti, ked to ani cdrom nema...

uloz.to ...

rapidshare.com ...

heslo: nemitom

dik pozriem na to ,a ten notebook som chcel aj ja vyhodit , ale pre malu aspon na pismenka v officechcem to vyskusat mozno to ani nerozbeham ,tak zatial diik obidvom

ee nic z toho mi nejde -uloz to nic a cez rapid tiez