» Poradna » Programy

Wmv

ahoj lidi mam z netu stazene video,v pc jede normalne.pri pokusu o prevod na dvd pomoci nera se vzdy zasekne na zacatku,pri pokusu o prevod do mpeg je to podobne.muzete mi poradit jak z toho udelat dvd nebo aspon mpeg??? dik moc pegas

Odpovědi na otázku

Nemá ten wmv DRM ochranu? Nemám s takovými soubory zkušenost (tj. jak se chovají). Z jakého zdroje pochází?
Lze zkusil jiný program na převod. Zadarmo je např. Mediacoder, Super (od e-rightsoft). Sám jsem měl problém s konverzí asf souboru, pomohlo ho načíst do Windows Media Encoderu (přímo od Microsoftu), konkrétně Windows Media File Editoru, který ten asf bez problému převedl na wmv
(a tern už šel konvertovat dál). Třeba je ten wmv nestandardní, poškozený, WME by ho dokázal uvést do normálu. Výstupem by byl sice opět wmv, ale už by měl jít normálně dál konvertovat.

ochranou to nebude.neni to zadne video ktere by bylo od nejake spolecnosti.je to domaci video.dik

nikdo nepomuze??

Zkus třeba Advanced X Video Converter, ale s převody z WMV nemám dobré zkušenosti. Nedocílil jsem nikdy uspokojivou kvalitu. Home page: www.free-codecs.com ...