WMP 10, a dve audio stopy vo videu

Zdravim, kamos mi napalil flm, ktory obsahuje 2 audio stopy v jednom videu - divx, Kde sa da nastavit vop WMP10 aby prehraval defaultne len prvu audio-stopu? Ak viete napiste. Nexcem hlasky typu pouzi ten ci onen prehravac, ten to zvlada!Len ci sa to da nastavit vo WMP abo nie, ja som to nenasiel. Ak ano, tak kde? Ak nie, tak nic. Dikes

Odpovědi na otázku

Ani ja som to nenasiel, ze by to zvladal len ten ci onen prehravac?Jedna dobra rada WMP10 nie je idealna volba pre prehravanie videa DivX...