» Poradna » Programy

Wma>>>>wmv

ahoj lidicky prosim poradte potrebuji udelat z wma wmv.dvd prehravac mi vidi wma jako audio i kdyz je to ve skutecnosti video a prehrava to jako audio.
dik moc za radu

Odpovědi na otázku

a změna přípony nepomůže. WMA je totiž Windows Media Audio

to vim ale v tom wma mam ve skutecnosti video pc mi to v poho prehraje ale dvd ne

Třeba to DVD bere jenom podle přípony a nezjišťuje, co je to za formát

nemas neco co by z toho udelalo treba avi i z wmv dik

Prostě to přepiš na nazevsouboru.wmv jestli to ani tak nejde,dej tam jako příponu avi,dvd se většinou řídí jen tou příponou