» Poradna » Ostatní

Witcher 3 Temnota a mléko

Ahoj mám dotaz na hráče witchera :) jsem u questu "temnota a mléko" vše dokončeno bariéra sundáná mám i meč ale ta iluze na zdi mi za boha nejde sundat!! Na každým videu na internetu má hráč "sluníčko"(nějakou runu) když použije smysly a pak mu to nabízí "stiskni E" já tam mám jen tu runu z obou stran tý zdi a jinak nic. Nevím zda hraje roli to že už jsem vysvobodil toho kupce nebo ne takže z figurek mám jen ještěrku a býka věděl by někdo?

Odpovědi na otázku

A není potřeba se vybavit nějakým magickým předmětem? Už je to dlouho co jsem to hrál tak přesně z hlavy nevím

To je právě to co nevím. Koupil jsem sošku toho kupce a ještěrky, kupce osvobodil teď tu stojím před tou iluzí zdi mám sošku býka z té jeskyně a ještěrku vyzkoušel jsem na zeď vše koukal asi na 10 videii o questu .. každý jen prijde ke zdi označené smysly a zmáčkne "E" nic víc

Pokud mas nejnovejsi verzi, s patchem z konce lonskeho roku, potrebujes " The Eye of Nehaleni"Pokud se jedna o tento quest:https://witcher.fandom.com/wiki/Of_Dairy_and_Darkness

Pokud di ještě dobře pamatuji, musíš mít artefakt "OKO NEHALENI"

Oko ti dá Keira Metz. Je to součást Q s ní.

Super díky přeskočil jsem hl ukol a dělal vedlejsaky ????

Super díky přeskočil jsem hl ukol a dělal vedlejsaky