» Poradna » Web a internet

Wish

Dobrý den.Nemohu zrušit položky v košíku,které jsem ještě nezaplatil.Chtěl bych vložit jiné,ale předchozí nechtěné,tam jsou stále k platbě připočítávány.Nevíte někdo ,jak je vymazat?Nechci to zbytečně platit a pak do těch osmi dnů ty nechtěné stornovat.Děkuji za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Zkus dát počet = 0.

Mám to úplně stejně když jsem si objednávala pár věcí, tak si je chci teď koupit jenže tam mám i přebytečné věci které se mi započítali do platby. Ale bohužel nevím jak to smazat

Dakujem za tip ,uz hodinu sa s tym hram👍