» Poradna » Web a internet

Wish

Ahoj chci zeptat nevíte jestli se Wishu dá platit dobírkou když nemám žádnou platební kartu ?

Odpovědi na otázku

Víme, nedá. Nákupy ze zahraničí se prakticky bez výjimky platí předem. A mimochodem, dobře si nejprve zjisti, co kupuješ, protože Wish je prohlaný a slibuje slevy, které neexistují a po připočtení poštovného je výsledná cena vyšší, než jinde :)

Jo to máš pravdu. Chtěl jsem si koupit mikinu která stála 249 dal jsem ji do košíku a zrazu tam bylo 349.

Tohle se muze stat, kdyz mate napr. cenu v dolarech a v kosiku v eurech. Ale jinak, proc kupovat neco na wish, kdyz ali to maji levnejsi. Wish je jen preprodejce.

Mam takovy pocit, ze dotazu ohledne Wish bude jen pribyvat. A lide si nedaji a nedaji rict.

Nechapu proc se v posledni dobe objevuje tenhle divyn shop,ale asi kvuli tomu ze jsme narod slevařů.Radsi si koupime zbozi z neexistujici 95% slevou za 1500 nez bez slevy za 500 s lepsi reklamaci a komunikaci viz aliexpress,ebay,gearbest,tomtop.apod,...stejne wish od nich nakupuje , je to jenom preprodavac.Takze wishi se vyhni a za zbozi ze zahranici se neda platit dobirou.

Oni rozjeli obrovskou reklamní kampaň na internetu, cílenou i na ČR a dokonce proběhla i série reklam na televizních stanicích. No a tataři se chytají těch nesmyslných a lživých inzerovaných slev :)

Můj kamarád mi tvrdil, že na wish koupil gtx 1080 ti za neuvěřitelných 50 Kč. V podstatě měl pravdu, jen ta grafika nakonec nestála 50 Kč, ale 65 Kč a nepřišla gtx 1080 ti, ale nějakej levnej náramek v hodnotě 5 Kč Takže asi tolik můžu říct k nakupování na wish. Úžasnej obchod s neuvěřitelnými slevami, u kterého do rozbalení balíku člověk vlastně neví, co objednal...

takže takový "Adventure shopping"

Nákup s překvapením, proč ne :D

V první řadě bych z Wish vůbec nenakupoval, mají tam neexistující slevy, třeba nedávno jsem viděl dron co údajně stal "45 000" ale nyní stojí pouze 1000 :D to snad každému dojde že to není pravda, pouze lákají lidi, je mnoho lepších e-shopu, z kterých nakupovat...

Oh, pardon, abych odpověděl na zakázku, dá se platit pouze kreditní kartou

na mne tenhle portál nedělá dobrý dojem už těmi na první pohled absurdně nereálnými slevami. To mne odradí a nakoupím radši na Banggood.com, DX.com nebo Ebay.com či Aliexpres... Ono i na DX nebo Banggood jsou slevy - na druhém zmíněném jsem třeba v rámci slevového týdne Xiaomi koupil 10 Ah origo Xiaomi powerbanku, co původně stála asi pětikilo, za cca 350 Kč. V ČR se tehdy prodávala za cenu přes 7 stovek.Ale žádné slevy z 20 000 Kč na 500 Kč se nekonají

Poridte si napr. cool kartu od csob. Je dobijeci a je zatim bez poplatku.

Dobrý dne chci jsi obejndat žárovky a píšou 1 pec. To my přijde jako 1 nebo 2 jako sada