» Poradna » Ostatní

Wish - zrušení objednávky po zaplacení a odeslání

Ahoj, prosím o radu. Na Wish jsem mela v kosiku spoustu veci, který jsem si jen tak nezavazne okukovala a dala do kosiku, kdybych si je chtela nekdy objednat. Myslela jsem si, ze jsem zaplatila jen jednu polozku, a ted jsem zjistila, ze se mi zaplatil cely kosik a zbozi je na ceste. Jde to jeste zrusit? Zbozi je zatim v Cine.Děkuji za rady

Odpovědi na otázku

Nejde. Zaplaceno, smůla. Snad ti aspoň dojde, že je blbost nakupovat u těch zlodějů. Všechno co tam mají, jsou úplně stejné cetky, jako na ebay nebo Aliexpress, jen o dost dražší.

Jde zrušit úplně normálně, stačí najet do historie objednávek, kliknout na danou položku, pak na zákaznickou podporu a pak už jen z nabídky vyberete stornovat objednávku.

Ďakujem za radu, veľmi mi pomohla.Prvý krát som si niečo objednávala na wishi a bola som zúfalá lebo som tú objednávku nevedela zrušiť ale vďaka tvojej rade sa mi to podarilo, ďakujem

Dobrý den, Vám se ta objednávka podařila zrušit? Kamarádka to hledá a ji to nejde.

A peniaze vám vrátili?

tohle mi napsali když jsem se chtěl bavit o obědnávce staré 2 hodiny:je nám líto, ale nemůžeme vaši objednávku zrušit. Objednávky se začínají zpracovávat krátce poté, co byly zadány, takže doba na jejich úspěšné zrušení je krátká.Takže zrušení objednávky neexistuje!!!

jsou to klamavé inzeráty, musíte si to řádně prohlédnout. Mě došlo že je to podfuk až za 2 hodiny. Místo křesla mi určitě přijde předražená blikající myš k počítači a ne křeslo.

Bohužel je to možné jen přes podporu

Funguje to. Děkuji za radu. Jen bych chtěl doplnit, že na změnu bylo v mém případě 8 hodin od objednání.

Vaši odpověď navrhuji úplně smazat, je naprosto zbytečná, nikomu nepomůže, jen ty lidi vystraší. Ne všechno čínské zboží jsou cetky, Čína je největším exportérem na světě a to je známka spíše úspěchu než neúspěchu. Ale to je jedno. Zrušit objednávku samozřejmě lze!!! Profil - historie objednávek - podrobnosti o položce - kontaktovat podporu - a pak už jen vybíráte možnosti. Platba se okamžitě zruší a na mail vám přijde oznámení o refundaci. Hotovo. Stane se

BLBOST !!! Mama omylem poslala objednavku a kdyz za mnou prisla jestli ji nemuzu zrusit (upozornuji , ze to bylo ani ne pul hodiny od odeslani) uz psali ze nelze zrusit :) takze bych se jich moc nezastaval , jsou to zlodeji s nekvalitnimi cetkami presne jak psal kolega

Proč myslíš?Mě vrátily úplně všechno co jsem omylem objednal, ale postupně se musí rušit jednotlivé produkty

Nauc se cinsky a precti si jejich podminky. Bude to sice pozde ale budes stopro vedet jaka je realita. Hlavne že máš SVOBODU k nezaplaceni

Pisou ze objednavku snadno zrusite pokud ji obchodnik uz neodeslalhttps://www.emimino.cz/clanky/jak-nakupovat-na-w...

Prosim jak stornuji objednevku na Wish?Objednavala jsem pred 12 hodinami.

nijak, je to robot a slušně vás pošle do kamsi...před dvouma hodinama jsem objednal křelo akorát jsem omámen cenou zjistil že přijde myš- ale v popisu je křeslo

Dobrej

Dobrý den,chtěla jsem se informovat jakým způsobem mi budou vráceny peníze za zboží,které jsem si objednala a zaplatila a bylo mi zděleno,že bohužel mi zboží nepošlete....děkuji Váňová Zdena.

zadam o zruseni vsech objednavek ,nebylo to z me strany definitivne ukonceno ,presto je to k zaplaceni ,rusim proto vsechny objednavky dekuji za pochopeni ,nevyhybam se dalsi spolupraci !!!!

Prosím o zrušení objednávky ze dne 16.7.2020 cena 2212 kč .Na jméno Dagmar Hassanová Praha 6,Bělohorská 74 Česká repub. email:daghas@volny.cz telefon:776869782 Děkuji za vyřízení ,nebyla jsem registrovaná Hassanová

Prosím o zrušení všech objednávek za cenu 2212 kč ze dne16-18.7.2020.Nejsem registrovaná nemohu zrušit v historii objednávek.Prosím o odpověď daghas@volny.cz

Ahoj,omylom som si objednal náramkové hodinky a to som nechcel. Chcel by som tú objednávku zrušiť! Ďakujem!

Objednal som si 4.1.2020 1 ks Vonkajšia kamera ZOSI 26 € a pred tým v košíku som mal prezreté objednávky. Pri zaplatení mi odpočítalo z karty 808,67€.Ospravedlňujem sa a prosím celú objednávku stornovať.

jakmile jsou položky odeslány, manipulační poplatky a poplatky za zaslání vám už nebudou vráceny. O vrácení peněz není možné žádat, když jsou položky na cestě.

Dobri ďeň chcela bi som sa opitat za kolko hoďin bi sa to malo zrusit ket večer sme obiednali a dnes chceme zrusiť?

Dobrý den ruším poslední objednávky už jsem je obdržela a jiné nechci. Děkuji Jaslovska Jirina.