» Poradna » Ostatní

Wireless USB

Chtěl bych hrát letecký simulátor na TV. Obraz jsem již vyřešil, ale nenašel jsem wireless usb hub kterým bych mohl spojit joystick k PC. Vzhledem k vzdálenosti jsem vyřadil možnost spojení kabelem, takže bych rád vše řešil přes síť/rádio.

Odpovědi na otázku

Existuje, ale je to drahý a vnáší to celkem nezanedbatelný lag. Pokud je to jenom trochu možné, tak použij USB kabel se zesilovačem nebo pokud je to větší dálka tak optický aktivní USB kabel.https://www.maczone.cz/gefen-wireless-usb-2-0-ex...

vobec by som nezvazoval preniest pocitac k tej telke. To moze napadnut len d3b1la!

Napadlo to tebe. Hned zkraje. :D

Popripade dalsi moznost je USB pres Ethernet. Nevim kde bydlis, ale jestli mas trochu novejsi dum/byt, tak tam bys mohl mit nejakou rozumnou strukturovanou kabelaz 🙂

To mám právě nad tím jsem přemýšlel ale potřeboval bych tip na ten usb na Ethernet hub

A ta vzdálenost je jaká, když obraz se ti přenést podařilo? Já mam 3m prodlužovačky na USB pro joystick, klávesnici i myš a funguje to