» Poradna » Počítačové sítě

Wireless-G router Linksys by Cisco WRT54G3G

Dobrý deň, má niekto skúsenosti s pripojením na mobilný internet T-mobile prostredníctvom wireless-G router Linksys WRT54G3G, resp. jeho konfiguráciou. Je možné použiť PCMCIA zariadenie od Qualcommu Flarion - OFDM? V T-mobile sa k tomu nevedeli vyjadriť. Vďaka

Odpovědi na otázku

No Tmobile zameztanci.. od nich nečakaj moc info.. ja mám zas ten USB OFDM modem, a chcem ho pripojiť cez ASUS WL330N3G a hlásími prístroj nerozpoznané zariadenie.. takže sa vytešujem...... hm a k tomu tvojmu routru..zatiaľ čo som da dočítal v diskusiách.. treba len zavolať do Tmobile a dať si nakonfigurovať DNS