» Poradna » Mobily

Wireless charger, Iphone 8

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda někdo neví, za jak dlouho dokáže tato nabíječka Spigen Essential F306W nabít Iphone 8? Vyplatí se koupě? Děkuji

Odpovědi na otázku

to nikdo netusime jak dlouho a ani netusime, jak by se ti mela vyplatit, leda ze bys nabijel iphone 8 za penize

takovejch negramonejch dickheadů jen se základkou je tu dost,Česko, ale děkuji za tvůj smyslůplný příspěvek

hele, kdykoliv, nemas vubec za co, rad pomuzu

jinak, smysluplný je spravne. Vis ty, kde se to uci? Ano, na základce.

Dle testů na googlu je u 5W nabíjení iPhone 8 nabit zhruba za 2.5 hodiny. Od iOS 11.2, což tento test nezahrnoval, lze nabíjet 7.5W, takže tenhle Belking by měl nabíjet okolo 1.5-2 hodin, spíš k těm 2 hodinám, přímou uměru bych tu nehledal.To vše jsem zjistil po napsání jednoduchého dotazu do googlu. Takže nazývat tu někoho českým negramotným dickheadem, je poměrně zvláštní, když jím jsi tu akorát ty.Co ti máme odpovědět, jestli se ti vyplatí? My ti máme radit, jestli si to máš koupit nebo ne? Právě tohle hraničí s negramotností. Jediné co ti můžu napsat je, že Belkin je poměrně zavedená značka a rozhodně bych se nebál koupit příslušenství od nich. Jestli si to máš koupit ti nikdo radit nebude, na to jsi snad svéprávný dost.

já bych řekl, že to do googlu nepsal jen pro to aby mu vocas jako ty napsal neco v tomhle stylu, taky to nekdy tak delam :* a bezdratovku silne doporucuji

Ne, nevi.

Bezdratove nabijeni je silne navykove... takze doporucuji poridit.Nabijeni trva samozrejme dele, ale jak dlouho neresim, proste telefon odlozim na podlozku nebo nabijeci stojanek, v pripade potreby sundam a pak zase vratim...