» Poradna » Programy

WinXP + MinoltaPP6L

Mám WinXP Prof. a tiskárnu Minolta PagePro6L. Pro tuto tiskárnu neexistují ovladače pro WinXP. Výrobce udává, že lze použít ovl. pro Minoltu PP1100L. Při použití těchto ovl. probíhá tisk OK, ale při každém startu systému se ojevuje hláška. že byl nalezen nový hardware Minolta PP6L a spustí se „Průvodce nově rozpoznaným hardwarem....“, následně pak hláška „Při instalaci hardwaru došlo k potížím...“. Po stornování těchto hlášek systém normálně najede a lze bez problémů tisknout.Lze těmto hláškám nějak předejít, případně zakázat, nebo deaktivovat rozpoznávání nového hardwaru?Předem děkuji za každou odpověď.

Odpovědi na otázku

imho by melo pomoct vypnuti sluzby pnp

No, pokud necháš zaškrtnouto Příště se nedotazavat... mělo by se to po pár restartech přestat instalovat. Pokud ne, zkusil bych vypnout v BIOSu PNP OS Installed...Jo a to ještě nevíš, že ta tiskárna ráda pod XP hlásí, že má otevřený kryt a netiskne, dokud ho neotevřeš a znovu nezavřeš.