» Poradna » Programy

WinXP - nepustí na aktualizace

Systém Windows Update nemůže pokračovat, protože požadovaná servisní aplikace není povolena. Systém Windows Update vyžaduje následující služby: Službu Automatické aktualizace, která umožňuje rozpoznání, stažení a instalaci důležitých aktualizací do počítače. Službu Background Intelligent Transfer Service (BITS), která umožňuje rychlejší stahování aktualizací s navázáním přerušeného stahování. Protokol událostí, který protokoluje události systému Windows Update pro případné odstraňování potíží. Zkontrolujte, zda jsou tyto služby povolené: 1. Klepněte na tlačítko Start a potom na příkaz Spustit.2. Zadejte příkaz services.msc a klepněte na tlačítko OK.3. V seznamu služeb klepněte pravým tlačítkem na název služby a potom na příkaz Vlastnosti.4. V seznamu Typ spouštění vyberte možnost Automaticky.5. Ověřte, zda je tato služba spuštěná. Ale šlužba BITS neexistuje...co s tím? Děkuji

Odpovědi na otázku

ja ju tam mamaj ked je na manual updatuje sa mi komp automatischespusta sa toC:\WINDOWS\System32\svchost.exe -k netsvcs

netsvcs mám spuštěný taky, ale nejede....

A co Sluzba inteligentniho prenosu na pozadi?

Spuštěna, ale nic...

Tak ještě bych zkusil tohle:nástroje pro správu/služba component services/služby(místní počítač),tam to prohledej a povol co je třeba,jinak fakt nevím!!!

Jo a ta služba přenosu na pozadí v tom component services je u mně zakázána a přesto aktualizace fungují,zvláštní??

Já už zkoušel zpustit snad všechny služby a nic....