» Poradna » Programy

Winrar málo místa

Ahoj, když chci otevřít .iso ve wirar i v 7zip, píše mi to málo místa na disku C , ikdyž winrar mám nainstalovaný na disku D. Má s tímto někdo zkušenosti? Jak to mohu vyřešit? (S počítači moc velké zkušenosti nemám)OS: Win 7 Ultimate64 bit

Odpovědi na otázku

Jak otevřít? Proč otevřít? Jak velký je ten soubor *.iso? Kde je umístěn?

Otevříz pomocí Daemon tools. Pro nainstalování hry, velikost souboru je 6GB

Umíštěn je D:\DATA\Downloads

A čemu přesně nerozumíš na větě "Málo místa na disku C" ??? Tak buď uvolni místo na disku C anebo to ISO překopíruj na disk D a otevři to tam... anebo použij Total Commander, v jednom okně zdrojové iso, ve druhém okně cílový adresář na disku, na kterém teda máš místo a extrahuj to F5kou tam kde máš místo ...

Nechápu proč mě to píše že je málo místa na disku C když to mám nasměrované na D tj 1,14TB

Ale děkuji moc za radu s Total Commander, jde mi to, díky moc

WinRar si to asi rozbaluje do Temp na C:. Ale nevím, proč to otvírat zrovna WinRarem (jsem nikdy nechápal, na co bych si měl kupovat zrovna tenhle soft, když 7zip umí vše, co běžný uživatel potřebuje a je zdarma), použil bych třeba ten Deamon Tools a to ISO si připojil do virtuální DVD mechaniky

Protoze (predpokladam), ze TMP a TEMP mas porad na disku C: (defaultne).Takze ze mas WinRar nainstalovany na D:, nic neresi. Nejprve se to rozbaluje na C:, a pak se to teprve presouva na D:...

Jak tu někdo psal, jde o umístění složky Temp (pracovní složka, kde jsou ukládány data po čas rozbalování a po dokončení se zkopírují do cílového umístění), která je základně na systémovém disku (C:\). Tady máš nastavení pro 7zip: http://nahraj.to/Hks