» Poradna » Windows (a jiné OS)

WinRAR - jaký príkaz v .BAT len pre súbory zmenené počas 3 dní?

Jak na dávkový súbor ktorý vytvorí RAR archív len so súbormi zmenených počas posledných 3 dní?

Odpovědi na otázku

dir "c:\users\cesta\ke\složce\" | ? {$_.PSIsContainer} | ? {$_.LastWriteTime -gt (Get-Date).AddDays(-3)} | out-file.txtA máš seznam těch souborů. Příkaz pro jejich zabalení do .rar archivu už si jistě doplníš sám...

Prostým náhledem do nápovědy k WinRARu (je k dispozici jak v češtině, tak ve slovenštině) se dá během pár sekund zjistit, že je na to přepínač -ta<datum>.Ale proč pátrat sám, že, když je tu k dispozici pár hlupák, kteří zapátrají sami...

Výjimečně tu s dotazem dokonce někdo rovnou přizná 'nechce se mi to hledat'.

Nejak mi to nefunguje... pomóóóc https://pastebin.com/FyfFFBnF

Tak už som objavil chybku... Všetkým vďaka.