» Poradna » Programy

Winows VISATA a WINDOWS MEDIA PLAYER - PROBLEM

Zdravim, mam problem s media playerem. Zacalo to (asi samo od sebe pred mesicem). V pruzkumnikovi poklepam na nejaky multimedialni soubor (pr. mp3, avi) s tim ze by se mel otevrit Media Player, avsak po poklepani musim se mi spusti pouze zvuk multimedialniho souboru, ale WMP se neotevre. Pokud ho pote spustim samostate napr. pres START->PROGRAMY tak je vse v poradku. Prehravany soubor se mi tam ukaze v atualnim case prehravani kdy sem poklepal v pruzkumnikovi na mult. soubor. V pripade AVI jede i video :o) Nevite co se stalo a nebo co mam udelat, abych po spusteni mult. souboru v pruzkumnikovi nemusel poustet jeste samostatne WMP, kdyz chci napr. posunout pisnicku ci ukazat video? Je to dost otravny.. Nikde sem nenarazil na zadny postup :o(

Odpovědi na otázku

To už se mi taky jednou stalo a bylo to způsobený tím že se po kliknutí na červený křížek wmp naoko zavrřl, ale jeho proces zůstal pořád běžet. Po vypnutí procesu v task manageru bylo vše vpoho.

Idealní je ta nepopulární rada s používáním nějakého inteligntnějšího přehrávače. Je jich kupa i zadarmo.