» Poradna » Ostatní

Win.Media Player nepřehrává stříhaná videa, černé okno, zvuk jde. V čem problém?

VLC (SMplayer a jiné) přehrávají vše i sestříhaná videa. U Windows Media Player se nepodařilo odstranit možnost přehrávání sestříhaných videí ani nejnovější instalací dekodovacího balíku K-Lite Codec Pack.V čem je problém u WMP, že akorát reprodukuje zvuk, snímky černé a chybu nehlásí?Nějaká ochrana nebo "vlastnost" WMP?

Odpovědi na otázku

Třeba máš nějaká mršoidní střihaná videa. Pokud máš mršoidní střihaná videa tak se pak nediv, když ti nejdou někde přehrát. Uploadni nějaké tvé sestříhané video, napíšu ti kde je problém.