» Poradna » Programy

WinMe a systém obnovy

Trochu jsem "šlápl" vedle a musel jsem použít funkci obnovení systému k návratu na stav před instalací. Vše proběhlo v pohodě, systém zdá se pracuje bez problémů, pouze pokud chci nyní spustit funkci obnovení (abych vytvořil nový bod), vyskočí hláška, že funkci budu moci použít až po restartu PC. Pokud potvrdím a PC se restartuje, tak se nic nezmění a hláška se opakuje. Zkoušel jsem systém obnovy vypnout a po restartu opět zapnout ale nepomáhá to.Mám zkusit smazat pod DOSem celý adresář "_Restore"? ..... ví někdo v čem je příčina? .....
Pro ty co se chystají napsat že WiMe je shit system a pod podotýkám, že jej doma používám 3 roky bez jediné přeinstalace k naprosté spokojenosti mé i celé rodiny

Odpovědi na otázku

Win ME nejsou shit, na mojem počítači byly mnohem stabilnější než win98se, musím ale přisznat že oblast obnovy se jim nepovedla. Já sám jsem také provedl obnovu jen jednou. Vše jelo ůplně v pohodě a potom jsem už nemohl obnovu provést vůbec. Body se vytvářely, ale při obnově se vždy dostavila hláška, že byla núspěšná, tak jsem ji raději zrušil.

Pozor: toto je chyba Win ME a byl na ni vydán Microsoftem patch. Najdeš to třeba v KB Microsoftu.