WinFast TV 2000 XP, TV Tuner

Přátelé poradte mi, mám analogovou kameru Sony . A mám natočený záznam ze soustředění který bych nerad dával na videokazetu ale vypálil si na DVD. Prosím o tipy jakým způsobem to provést. Stačí když si zakoupím tuto kartu WinFast TV 2000 XP, TV Tuner a připojením analog. kamery si stáhnu záznam který pak vypálím na dvd a budu moci prohlížet jako film v televizi na DVD přehrávači?
Děkuji za případné zkušenosti .

Odpovědi na otázku

ťahať video z kamery cez televíznu kartu síce ide,ale kvalita nebude nič moc,radšej si pozri napr.Dazzle DVD creator,je to hw prevodník[stojí cca 1500,-] do usb, a tam už tá kvalita výsledného videa je úplne niekde inde ako cez obyčajnú tv kartu

Jaký je rozdíl? Má to navíc jen HW kodek, jak tedy dokáže vymáčknout z analogu lepší obraz?

Díky za radu

Jestli ma kamera port i-Link (FireWire), tak to stahni jedine pres tohle (ty ho taky musis mit)

firewire na analogovej kamere? ja osobne mam okrem ineho aj sony tr415, analogova Hi8, ale ziadny taky port tam nemam. Ja stahujem video cez klasicky kompozit presne tou istou kartou, ktoru uviedol autor otazky a som s tym velmi spokojny. dokonca som pouzil original soft WinFast PVR - alebo lepsie povedane som si stiahol jeho druhu verziu WinFast PVR2, je tam priamo grabovanie do DVD formatu a zarucene funguje. jasne ze mam aj panasonic minidv s firewire a rozdiel medzi stiahnutym videom je priam az neskutocny - ale to neporovnavam, nakolko je tam rozdiel takmer 6 rokov a par tisic+

Ano, grabovat video pomocí této TV karty jde, ale obnáší to spoustu možných problémů. Sám se TV kartami zabývám léta, tak vím, o čem mluvím.
Jestliže máte rychlý PC, rychlé disky, OS v pořádku, tak je určitá provděpodobnost, že to půjde v pohodě.
Přesto doporučuji si kameru s videem odnést k někomu, kdo má DVD rekordér. Tam to bude bez problémů.