WinFast dva TV tunery v jednom PC

Ahoj mám analogový Leadtek Winfast TV2000 XP Expert pro sledování satelitních programů ze STA, které běží na analogu a chci si dokoupit USB tuner Leadtek WinFast DTV Dongle GOLD, který si občas budu brávat do notebooku na cesty. Poběží mi oba tunery v jednom PVR2 softwaru nebo bude muset mít každý svůj? Máte s tím někdo zkušenost? Podle stránek výrobce, to vypadá,že oba tunery používají stejnou aplikaci PVR2 ve verzi 2.0.3.39.

Děkuji za případnou odpověď.

Odpovědi na otázku

bude mozne je pouzivat v jedne aplikaci, ale nikoliv soucasne

Současně je používat asi nebudu, to by mi nevadilo. Taktéž počítám, že nebudu moct využít jen jeden ovladač k ovládání jednoho nebo druhého tuneru. Vesměs ovladač u PC nevyužívám, takže to pro mně též není problém. Tak uvidím, jak se tato kombinace osvědčí v praxi.

Díky za odpověď!

Ano, tak výsledek je takový, že si v PVR2 přepínám vstupy DTV karta, Analog Karta, S-Video(vstup na analogové kartě) a CVBS(vstup na analogové kartě), takže krása. Ale ještě krásnější je Media Center, který mi ty karty dokáže kombinovat, takže si můžu za sebe zařadit programy jak z DTV karty, tak z analogové...