» Poradna » Programy

Wine pro Android 11 a Translator

Mohl by někdo kdo má aktuální Android 11 na mobilu zkusit jestli na něm poběží Translator pod Wine 6.0 ?? https://uloz.to/file/oZoxs60f0c2y/transla... spouští se to WDICT32.EXE ... a asi k tomu bude potřeba MS VS C++ Redist 2015/2019https://support.microsoft.com/en-us/topic/the-latest-su...

Odpovědi na otázku

Mam tablet s Androidem 11, stahnul jsem si Wine v6.6, pred instalaci vyskocila hlaska s nekompatibilitou na novy Android, dal jsem OK, instalace OK, spusteni uz ne. Ozubene kolecko trvalo snad nekolik hodin, Wine se mi nespustil.

A ten tablet používá procesor x86 kompatibilní?! WINE NENÍ emulátor!

Pokud sis nestáhl správnou verzi pro ARM (poslední 9.4. 2021 verze 6.6).

wine-6.6-arm.apk - instalace OKwine-6.6-x86.apk - taky jsem zkousel, instalace nebyla umoznenaTyp tabletu je Samsung Galaxy Tab S6, procesor Snapdragon 855 64-bit.Wine me nezajima, chtel jsem pomoct tazateli, protoze mam Android 11.

áách jo .. tak to nejde .. to je velké zklamání

Nezoufej, bude dalsi verze, asi Wine 6.7 a ta urcite bude fungovat.