» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windowws 7 nestartuje(virtualbox)

Mám Windows 7 ve VirtualBoxu ale pokždé když ho pokuším naistalovat¨mám 40GB disk, volné místo na mém je něco přes 320GBRAM mám 2GB z 8GB které mámProcesory mám 2 ze 4 které mámNotebook (Dell XPS 15 L502X) mi běží 2.30GHZ žádné 0.78GHZvideo: https://youtu.be/msWHdQ_TP8E (není to zpomalené)

Odpovědi na otázku

video pamět je 128 (v notebooku mám 1GB nebo 2GB)

tak zkus VMWare místo VB

Nedávej tomu dva procesory.

ani tak to nejde

a hyper-v mi funguje

To je hezké, ale ten notebook byl ve více HW konfiguracích! Co tak prozradit CPU, velikost OP a hostující os?

intel inside core i5 (tm) 2.30GHZ max měl 2.70-2.80windows 10 upgrade máma mám nějaké neznámé zařízení(kdyby to s tím souviselo) na PCI Express id:ACPI\VEN_SMO&DEV_8800ACPI\SMO8800*SMO8800

pamět je 8GB(plovina nefungovala asi se přehrála)

tak tomu zkus dát víc RAM - 2GB mi na Windows přijde dost málo. Zkus tomu povolit 4GB - koneckonců nemůžeš čekat, že na notesu budeš mít spuštěný virtuál a kdeco dalšího k tomu.

Vždyť není schopen ani napsat typové značení toho notebookového CPU (VT-x, VT-d) a velikost OP a jaký je vlastně hostující os! Ale hlavně když jinde radí ostošest.

mám 8GB RAM

To je co jako..? pamět je 8GB(polovina nefungovala asi se přehrála)

VMWare funguje jupí

takže jsi u toho VBOXu prostě něco zku*vil v nastavení.

nei od nového počítače to nešlo

VMware je v pohodě.. s VirtualBoxem snad ani nelze srovnávat.. Když jsem byl mladší, taky jsem byl tak tupej, že jsem si instaloval sračky všeho druhu do virtuálky.. xpéčka, mac.. linux.. apod.. včetně Win7, Win10.. Dnes se raději přikláním k testování jiných OS s plným HW na jiném SSD disku. Win7 jsem dnes smáznul a s největší pravděpodobností se k sedmičkám vracet nebudu.. Poslední zálohu Win7 mám uloženou na datovém disku, za 5 min. je můžu mít opětovně na disku.... Časem, kdy si člověk zvykne na Win10 a poté vleze do Wi7, už to není prostě ono, co bývávalo.. Nezvyklé ovládání a otvírající se okna obecně nic moc, starý ikony a obecně už něco jako nepěkný vzhled, prostě zastaralý systém... A to jsem byl velmi zatvrzelý zastánce skvělých Win7.. ale dnes už opravdu NE..