» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows.old

Ahoj. Když je OS ve stavu, když už nejde nic jiného než tovární nastavení, v době, kdy už se OS nenačte, tedy ztráta dat, vytvoří se složka Windows.old po instalaci nového OS z USB??Díky.

Odpovědi na otázku

Ne. Tato složka se tvoří pouze při instalaci (upgrade) z běžícího systému.

Ale pokud potřebuješ ještě před přeinstalací "zachránit" nějaká data, není problém je vykopírovat z mrtvého systému pomocí live linuxu.

Ztráta čeho? Systému, ať je PC kohokoliv nauč ho, aby své soubory pod ním neměl! Důvod právě vidíš a jsou i další:http://abload.de/img/cap0080970uef.pngber jako příklad, zařiď se podle chuti.

hehe ty si dobre mimo

Pochopitelně, proto podobné problémy nikdy neřeším. Raději být mimo bez potíží, než IN a furt něco řešit. Až budeš operovat s miliony souborů jako já nyní, vzpomeneš si na mě. Nebo ne, protože přes ten bordel co si naděláš, ti čas nevybyde.