» Poradna » Programy

Windows98

Problém: 1. nelze napsat velké kroužkované U. 2. CD-ROM Mitsumi 32x negrabuje. Zkoušel jsem už kde co (od ovladačů Windows až po ruzné SW ) , ale ta mrcha to nebere. momentálně používám Audio Catalyst 2.1

Odpovědi na otázku

Ů jde napsat, ale k čemu to je?Na druhou otázku odpověď neznám

1) alt + 02172) chyba bude v mechanice nebo v grabovacim programu

Prakticky jakýkoliv znak se dá napsat pomocí levého ALT (držet) a příslušného kódu tohoto znaku na číselné klávesnici. Např. @ je ALT 064, ALT 092, „ ALT 0132, “ ALT 0147, atd. Znaky do 126 se dají psát i bez nuly. Ale € ALT 0128, Ç ALT 128. Ůů se v DOSu píše ˇU (při stlačením SHIFT háček U), ve Windows místo háčku tilda (~) = vlnovka vlevo nahoře.