» Poradna » Programy

Windows7 z DHGate.com

Zdar, není tu nějaký odvážlivec, který koupil nebo plánuje koupit Windows7 z DHGate.com ?
Ceny jsou super (našel jsem krabicový Ultimate za cca 1800,- i s dopravou do ČR, viz níže), ale těžko říct, jestli je to "home made" nebo opravdu origoš. Dvěma sellerům jsem psal, oba se dušovali, že je to genuine.
www.dhgate.com ...

Kdysi tu Živě mělo článek, že koupili přes pochybný web XP (Vistu ?) a zkoušeli ji nainstalovat a zaktivovat, nezlobil bych se, kdyby to udělali s Win7 znovu :)

Odpovědi na otázku

tuto pise chlapik, ze zaplatil 600 USD a na druhy den predavajuci zmizol z netu, dalsi kupil lacno veci a boli to fejky: http://www.419legal.org/fradulent-website/16378-d... ...

Díky, poučné vlákno.
Nicméně DHGate deklaruje, že má tzv. Escrow režim, tj. ty neplatíš prodejci, ale DHGate a až obdržíš zboží a potvrdíš, že je OK, tak je DHGate uvolní. Jak to funguje v praxi ale nevím. Co se týče toho případu, co jsi linkoval, může být, ale někteří tam mají docela hafo feedbacků (500 a výš) a co jsem to pročítal, nezdá se mi, že by to všechny zápisky byly fake.
Každopádně mě po přečtení té diskuse přešla chuť.

já jednou přes DHGate kupoval, z obchodu nakonec sešlo - obchodník navýšil poštovné do čr (předtím uváděl zdarma), ale peníze mi byly přes DHGate vráceny... takže asi ok....
Ale co se W7 týče - nevěřil bych tomu...

Našel jsem ještě i nějaké další diskuse, kde byly tři případy, kdy lidi koupili z DHGate software (XP, Vistu, Office 2007), všechno fake Takže nezbývá než se zas zpátky upnout na eBay a Amazon :(