» Poradna » Notebooky

Windows10

Po aktualizaci se nemůžu přihlásit do pc nemám ani signál na WiFi nepřijímá to můj pin kód, co s tím?

Odpovědi na otázku

Tak nejdřív bych to restartoval a po restartu zkusil použít jméno/heslo nějakého lokálního účtu.

Restartovat jsem několikrát a stále nic, a tím lokálním účtem je myšleno co?

lokálním účtem je myšlen lokální účet - tj účet,který je v počítači a ne na řadiči domény či u MS na serveru

Hm já pc moc nerozumím tak stejně netuším co tam zadat

Fakt netusim

Instalace OS do čistého SSD.Vzhledem k Tvému dotazu na úrovni KsichtoKnihy bez jediné technické informace:svěř to odborníkovi.

Pokud to byla čistá instalace, zadat jméno a heslo, které bylo zadáno u instalace. Pokud to je jen přeplácnutý systém přes druhý, zadat původní heslo.Pokud heslo nevíte, obrátit se na člověka co dělal tu instalaci..

Zadal jsem puvodni jméno a heslo účtu a nic

Instalaci jsem delal já chtělo to po mě hned jak jsem ho koupil

Když kliknu na zapomenuté heslo tak mi to napíše že se neslo připojit ke službě provsvc

Aspoň se to nauč správně přepisovat: ta služba se jmenuje proFsvc.Projdi si tohle: https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windo...