» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows

Dobrý den, přeinstaloval jsem windows vista na windows 7. Můžu použít Product Key Windows vista znovu? Děkuji.

Odpovědi na otázku

A co ti to povědělo, když jsi to zkusil? A když jsi to nezkusil, proč jsi to nezkusil?

Ano, můžeš ho použít znovu na Visty.

klíč z Vist ti na nic jiného než na Visty fungovat nebude. A otázka je, zda jdou ještě vůbec dneska aktivovat Visty...

idú aktivovať bez problémov

Záleží jak je označená licence protože nějakou dobu byli vydány i licence s Win Vista kde bylo možné zadarmo aktualizovat Windows na Win 7 ale vzhledem k tomu že tento rok je poslední kdy Windows 7 bude ještě podporovaný bych si tento Windows 7 stáhnul z internetu cracknutý a jestli to chceš legálně počkej si jeden rok a stahování bude legální (píšu taky z Windows 7 a je mi líto že bude končit podpora protže Windows 10 nemají ovladače na můj hardware)

"počkej si jeden rok a stahování bude legální"A na tos jako přišel jak?

Přišel na to tak, že stahování instalaček je legální už teď. Samozřejmě, cracky jsou jiná písnička, ale instalačky legální jsou...

1) a proč teda tvrdí, že si máš rok počkat?2) instalačka bez legální licence je ti na houbyPS: to s instalačkama samozřejmě vím, kámoš používá kupříkladu na servisní reinstaly nějakou all-in-one Windows 7 edici s integrovanými ovladači a updaty až někdy k jaru 2018. Což samozřejmě není žádné ofiko ISO, ale není to nijak cracknuté, takže ani nelegální, když tam potom zadá ofiko licenční klíč.

Co to je za nesmysl s legálním stahováním? Respektive ano, stáhnout si je legálně můžeš, ale bez licence je nemůžeš používat.

a kde si ho můžu stáhnout?

Ale můžeš, v EULA se píše něco o zkušební době.