» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows

Zdravím. Rád bych zjistil jestliže mám win7 na CD, které jsem upgradoval na win10 na svém PC a přenesu-li je v budoucnu na jiný PC nainstalují se mi jako win7 nebo jako win10 poté co znova aktivuji svou licenci win na druhém PC.

Odpovědi na otázku

Děkuji za odpovědi.

W7 na cd nemáš lebo sa na nosič nezmestí.Pri W7 je prenosná krabicová verzia na iný HW.W10 bola viazaná po prechode z W7 výhradne ku konkrétnemu HW. Sú možné nedokumentované finty ktorými by si preniesol pridelenú licenciu po Inovácii z W7 na W10 na iný HW.

Podľa mínusiek zosmolených od tunajšej lúzy hnoja zmrdov, udavačov, fízlov na výsluhovom dôchodku, navyše, bez jediného zdôvodneného argumentu vidím, že ani v jednom bode nemám pravdu.

Pokud v budoucnu nainstaluješ Windows ze svého "Win7 CD" na druhý počítač, nainstaluje se ti Windows 7 (nikoli Windows 10). Pokud bude aktivace Windows 7 úspěšná, budeš moci je upgradovat na Windows 10, (jestliže používáš software pro usnadnění ovládání Windows). Je otázkou, zda aktivace Windows 7 bude úspěšná, protože půjde o nelegální instalaci.Instalace na druhý počítač bude nelegální, protože jedny koupené Windowsy mohou být nainstalovány pouze na 1 počítači.Pokud máš na svém "Win7 CD" licenci typu OEM, je nelegální ji nainstalovat na jiný počítač, než ke kterému byla zakoupena. Pokud máš licenci jinou a přenositelnou, můžeš sice "Win7 CD" nainstalovat na druhý počítač, nicméně současně musíš smazat Windows z původního počítače (ať tam jsou upgradované Windows 10 nebo původní Windows 7 bez upgrade).

Děkuji za odpověd. Licenci mám předpokládám přenositelnou na microsoft účtu jsem našel nabídku smazání licence na mém současném PC což provedu, takže by to měla být legální a snadná instalace. Jen pokud tomu dobře rozumím nebudu mít ten upgrade na w10 podruhé zadarmo jelikož akce nedávno skončila.

MS ti vyplatí prémii v hodnotě 10.000,- $ za to, že si ty posraný desítky znovu nainstaluješ..

To že ty máš s nimi problémy neznamená že s nimi mají všichni ostatní. Já využívám jak win 7 tak win 10 a nemám s nimi nejmenší problém. Win 10 dobře využiji na svém druhém herním pc kvůli dx 12 atd. Zatímco tobě vyplatí stát invalidní důchod na tvou posranou imbecilitu Přeji pěkný den

Přečti si po sobě znovu ten tvůj dotaz ..A polož si otázku, kdo je tady vlastně imbecil.. ???..

Akce skoncila ale upgrade zdarma stale funguje. Nevie sa dokedy. Su o tom clanky, aj na zive.

Máš "myslíš" přenosnou... Co je napsáno na COA štítku? (Jestli je samolepicí, přilepený na počítači, je to nepřenosná OEM.)

Digitální nárok Win 10 získaný díky upgradu můžeš přenést díky účtu na jiný pc.Mimoto upgrade zdarma myslím stále funguje.