» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows

Čau lidi chci se zeptat jak mám počítač dát do takového stavu, že prostě se spustí jako poprvé že musím znova nainstalovat windows.Díky.

Odpovědi na otázku

1. externá záloha2. ak NB, tak asi má továrnu zálohu3. W8 a vyššie majú možnosť vrátenia do zákl. stavu. Hľadaj v OS "obnovenie" (resp. český ekvivalent)

4. reinštalácia

Tak ked je zapnuty daj do mechaniky disk a restartuj potom stiskni (ak to bude pytat) lubovolnu klavesu

Odnést to do servisu.

Když jsi prvně spustil počítač, musel jsi nainstalovat Windows..???Tak z toho jsem tedy vážně jelen.. Co kdybys trochu víc popsal od A do Z, jak to probíhalo a co jsi s tím počítačem vlastně prováděl.. ???..

V nejakem hex editoru (z free treba HxD) vynulovat vsechny byty na 0. sektoru disku by melo stacit.

Ty woe Resmíre, přečetl jsem ten dotaz asi 5x, a pořád nemůžu pochopit vocogou

myslím tím že si vše odstraním i windows a že musím nainstalovat i ten windows znova

Chceš mať čistý OS ako po kúpe, alebo chceš reinštalovať? Dnešná mládež sa už nevie vyjadrovať? Ak chceš reinštalovať, tak spusť inštaláciu a oddiel sformatuj, ale ak chceš čistý OS, hore som dal rady

Já to potřebuji k tomu abych nějak předělal win10 32bit na win10 64bit. Win10 64bit již mám stáhnutý na flashce ( nevím jak se to píše ) a nyní to potřebuji nějak nainstalovat.

Cez Rufus nahoď inštalačku na USB, nabootuj, sformatuj oddiel a nainštaluj. Ak nemáš základné znalosti, daj to znalejšiemu, lebo narobíš viac škody ako úžitku

A není na to nějaké video na YT?

Odnes to do servisu!

Vážne nemáš základy? Tak to aby si študoval. Hľadaj

Už jsem se podíval na YouTube a něco jsem našel.Děkuji za veškerý čas a pomoc