» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows

Dobrý den mám problém vložil jsem do pc grafickou kartu a při zapnutí pc se mi nenacte Windows ani v nouzovém režimu vždy to napíše nějakou chybu.nevíte co s tím ?

Odpovědi na otázku

Tak ono by možná nebylo naškodu, napsat co to píše za chybu.

Věštění není standardní službou poradny...Jakou chybu to hodí ? Jaký je HW ? S původní grafikou to jede ? atd...

Jestli se nejedna o trolling, pak muzeme poradit jedine servis, protoze tazatel to vzhledem k mentalni kapacite neda.ps. nechtel jsem byt neslusny, ale takhle polozeny dotaz je uz opravdu neco a to mam zkusenosti s dokonalymi pocitacovymi antitalenty

Já vím mno... mě by zase zajímalo co to bylo za problém... aby po výměně grafiky najely Widle... Třeba nenajede vůbec nic... třeba je tím myšleno jen black screen... V TV pozdě v noci bývají takové ty vědmy, jak jim jde zavolat... třeba by nějaká věděla :)

když to píše "nějakou" chybu, je to jednoduché, je potřeba to "nějak" opravit.

Omlouvám se nejsem znalec :( po spuštění Windows v jakémkoli režimu to napíše chybu 0c00001 a grafickou kartu mám integrovanou a teď jsem si koupil normální a tu jsem do pc vložil

Přiznejte se: 1) jakou "normální grafickou kartu" jste koupil? Některé GK mívají přídavné napájení a bez něj odmítají fungovat. 2) Jste si jistý, že jste kartu do slotu domáčkl správně? Zasunutí "napůl" se na funkčnosti GK také obvykle projeví negativně. 3) Jaký zdroj (výkon, typ) je ve vašem PC? Neškodilo by uvést i ostatní hardware počítače, alespoň základní desku a procesor..