» Poradna » Windows (a jiné OS)

Windows

Pred 2 lety jsem si koupil- 1PK WINDOWS 7 HOME PREM SP1 64-BIT CZ, za 2 800 kč od kamaráda. Musel mi k tomu doložit i CD??? Protože já ho nemám a dá se s tím něco dělat? Potřeboval bych ho reinstalowat... Když ho odinstaluju jak jsem o ně ho přišel a nevím si rady... prosím o pomoc

Odpovědi na otázku

Řekni kamarádovi. Co se týče licence a aktivace, lze jej zálohovat a pak jednoduše obnovit.

Jak už Ti psal kolega:OS se nereinstaluje!Standardní postup (např. po havárii systémového SSD):boot ze záchranného média -> Obnova OS ze zálohy do nového SSD.

vidíš a já nikdy neobnovoval a vždy reinstaluju ...

Chci vidět jak systém odinstaluješ . A nevím co řešíš, když se dá klíč zazálohovat a instalační ISO soubor stáhnout zdarma přímo ze stránek Microsoftu :) .

jo licenční klic už mam ale potřeboval bych tedka postup jak ho nově zprovoznit, jelikož mi nejede tak jak ma kvuli nastaveni...

Použij USB flash disk a na to dej ze stránek ISO soubor W7 (připrav to přes nějaký program na boot - to někdo tu doporučí, já vím jen na linux). Pak nainstaluješ a aktulizuješ, dodatečně nainstaluješ ovladače atd. atd..... Pokud toto nechápeš, co máš udělat, doporučoval bych to předat odborníkovi.

Stáhnout ISO soubor W7 a použít tento odkaz http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/systemo...

jo chapu, večer kdyžtak dam vedett :)

Důležitý je, abys klíč zadával na stejnou verzi systému, která tam byla před tím (Home Premium x64bit) .